چهارشنبه, 5 آذر 1399
  • ساعت : ۸:۳۰:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ 
  • کد خبر : ۲۰۰۵۹۴
جلسه «بررسی مسائل و مشكلات موجود در عملكرد خزانه معین استان علی الخصوص اجرای پروژه خزانه داری دولت»
جلسه «بررسی مسائل و مشکلات موجود در عملکرد خزانه معین استان علی الخصوص اجرای پروژه خزانه داری دولت» هم اکنون با حضور برزوزاده مدیرکل خرانه کشور و دکتر محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه، دکتر برزوزاده مدیرکل خزانه داری کشور به نیابت از دکتر اکرمی معاون نظارت مالی وزارت متبوع، از تدبیر و مدیریت دکتر محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در حوزه خزانه داری الکترونیکی  تقدیر و تشکر نمود و گفت: استان همدان به زودی به عنوان دستگاه اجرای برتر در این حوزه معرفی خواهد شد.

دکتر برزوزاده تأکید کرد: توزیع تخصیص اعتبارت کلان  در استان باید سرعت گیرد.
وی گفت: ساختار جدیدی برای ادارات خزانه کل و معین تعریف شده که به زودی به همه ادارات کل استانی ابلاغ خواهد شد.

دکتر محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در این جلسه بیان کرد: سعی نمودیم با به کارگیری خردجمعی و بهره گیری از ظرفیت کلیه همکاران، نماینده خوبی برای وزارت امور اقتصادی و دارایی باشیم و برنامه عملیاتی را به درستی راهبری کنیم.
محمودی تأکید کرد: با توجه به شرایط جغرافیایی استان همدان، موافقتنامه های بودجه دستگاه های اجرایی، توسط سازمان برنامه و بودجه در اسرع وقت انجام گیرد.
وی پیشنهاد کرد: نرم افزار جامع و متمرکز حسابداری توسط وزارت متبوع راه اندازی شود. مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: با توجه به اشرافیت کامل ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانها نسبت به کل درآمد و مبالغ وصولی و اینکه دبیری ستاد درآمد استانها بر عهده ادارات کل امور اقتصادی و دارایی می باشد، پیشنهاد می گردد در تدوین بودجه کشور از نظرات و پیشنهادات این ادارات کل استفاده شود.

محمودی در پایان صحبت های خود افزود: شاخص های ارزیابی عملکرد اداره خزانه نیاز به بازنگری دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0