چهارشنبه, 14 خرداد 1399
  • ساعت : ۸:۱۵:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ 
  • کد خبر : ۱۹۳۶۳۶
وزیر اقتصاد در پیامی از ابراز همدردی اقشار مختلف اعم از روحانیت معزز، اساتید، مسئولان و مقامات كشوری و لشكری، دوستان، همشهریان و همكاران به مناسبت فوت اخوی ایشان تشكر و قدردانی نمود
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی از ابراز همدردی اقشار مختلف اعم از روحانیت معزز، اساتید، مسئولان و مقامات کشوری و لشکری، دوستان، همشهریان و همکاران به مناسبت فوت اخوی ایشان تشکر نمود.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران متن کامل پیام وزیر اقتصاد بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق"

هر آن چه که خداوند متعال مقدر می فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست، بدین روی بر آن چه که عطاء می نماید شاکریم و بر نداده هایش نیز صبر پیشه می کنیم.

هجران ابدی و غم از دست دادن عزیز تازه سفر کرده‌ ما، مرحوم اخوی اینجانب، بر قلب‌هایمان سنگینی می‌کند و جز پناه بردن به مشیت الهی و طلب غفران برای آن زنده یاد، گریزی نیست.

بدینوسیله بر خود لازم می دانم از ابراز همدردی همه عزیزان اعم از روحانیت معزز، اساتید، مسئولان و مقامات کشوری و لشکری، دوستان، همشهریان و همکاران ارجمندم که به این مناسبت همگام و التیام بخش بودند، سپاسگزاری نمایم.

با عنایت به شرایط جاری کشور که امکان برگزاری مراسم ختم و مراجعه حضوری وجود ندارد، از یکایک عزیزان استدعا دارم، ضمن عدم ارسال پیامهای فیزیکی، در این ایام شهادت امیرالمؤمنین (ع)، برای شادی روح آن زنده یاد که در دوران حیات خویش به سختکوشی و تاکید بر کسب رزق حلال، تدین و پرهیزگاری اشتهار داشتند، ذکر صلوات و فاتحه ای مرحمت فرمایند.

صحت و سلامتی برای همگان از خداوند متعال مسألت می نمایم.

 

                                                                           فرهاد دژپسند

                                                                  وزیر امور اقتصادی و دارایی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0