دوشنبه, 16 تير 1399
  • ساعت : ۸:۱۲:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ 
  • کد خبر : ۱۹۰۱۵۷
با حضور در جمع راهپیمایان چهل و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت:
بازدید دكتر دژپسند از غرفه یكپارچه اطلاع رسانی و فرهنگی مجموعه وزارت اقتصاد در مسیر راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن/ وزیر اقتصاد در این بازدید ضمن تقدیر از خدمات همكاران حاضر در غرفه وزارت اقتصاد به راهپیمایان اظهار داشت: خانواده بزرگ وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز همچون سایر اقشار خود را وامدار و قدر دان خدمات و دستآوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می دانند
وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در راهپیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن از غرفه یکپارچه اطلاع رسانی و فرهنگی مجموعه وزارت اقتصاد متشکل از بانک ها، بیمه ها و سازمان های تابعه این وزارتخانه بازدید کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، دکتر فرهاد دژپسند که همگام با مردم مسلمان کشورمان از جمله کارکنان انقلابی وزارت اقتصاد در مراسم چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافته بود، در گفتگوی صمیمانه با مسئولان غرفه یکپارچه وزارت اقتصاد، از آنها تقدیر کرد.

وی اظهار داشت: خانواده وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز همچون سایر اقشار خود را وامدار و قدر دان خدمات و دستآوردهای نظام مقدس جمهوري اسلامی ايران می دانند.

گفتنی است وزارت امور اقتصادی و دارایی به همراه سازمانهای تابعه، بانکها و بیمه ها بصورت یکپارچه جهت ارائه خدمات فرهنگی و اطلاع رسانی به راهپیمایان همانند سال های گذشته از ساعت ۸ صبح تا پایان مراسم راهپیمایی در محل خیابان آزادی، پیاده راه دانشگاه صنعتی شریف، بعد از مسجد دانشگاه برپا گردید.

همچنین کارشناسان تخصصی وزارت اقتصاد، بانکها، بیمه ها و ساير سازمانهای تابعه، در محل غرفه فرهنگی و اطلاع رسانی این وزارتخانه، به سوالات اقشار مختلف مردم پاسخگو بودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0