دوشنبه, 16 تير 1399
  • ساعت : ۸:۳۹:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ 
  • کد خبر : ۱۸۸۲۹۸
تقدیر از پژوهشگران برتر شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان همدان
تقدیر از پژوهشگران برتر شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان همدان در هفته پژوهش به همت اداره کل امور اقتصادی و دارایی با حضور میر صفدری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و دکتر محمودی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی، طوماسی مدیر امور شعب، نجفی مدیر کل گمرگ و سایر مدیران شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار گردید

دکتر محمودی در چهارمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان که به مناسبت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر برگزار شد مطرح نمود: موضوعات پژوهشی می بایست امروزه از میان مقوله های اقتصاد مقاومتی، اقتصاد دانش بنیان و صادرات به عنوان رکن مهم تولید ثروت، انتخاب شود. مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان ابتدا به فلسفه تشکیل شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت که هم اندیشی، هماهنگی و مطالعه محورهای عملیاتی وزارت متبوع است اشاره نمود. وی در ادامه گفت اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به عنوان دیده بان اقتصادی استان تلاش دارد در انجام کلیه امور زیرساختی و کارهای مطالعاتی، پژوهش محورباشد برهمین اساس تحقیقات پژوهشی متعدد توسط کارشناسان این اداره کل اماده و و خلاصه ان در شورای پژوهشی مطرح شده است. که یکی از این موارد مقایسه منطقه ای در خصوص تورم و نرخ رشد با همکاری استانهای همجوار و انعکاس آن توسط استان همدان به عنوان دبیرمنطقه شش به تهران می باشد.

در ادامه این جلسه، میرصفدری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری در جلسه تقدیر از پژوهشگران برتر شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد بیان کرد: سند سه ساله استان حاصل خرد جمعی است که مبنای آن پژوهش است. وی گفت امروز نیازبه برنامه داریم تا براساس آن حرکت کنیم. میرصفدری افزود: رتبه ما در حوزه پژوهش رتبه ۱۷ است و ۱۶ پژوهشگر ایرانی در بالاترین رده در دنیا مشغول فعالیتهای پژوهشی هستند. وی ابراز داشت برای تحقق شعار امسال این حوزه یعنی پژوهش اثر بخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید پژوهشگران باید پژوهش های کاربردی ارائه بدهند.

طوماسی دبیر کمیسیون هماهنگی بانکهای استان همدان نیز گفت: بانک ملی حامی انجام پژوهش ها و کلیه فعالیت های دانش بنیان با هدف ارائه خدمات به موقع به مردم و مشتریان است. وی با اشاره به اجرای نرم افزارهای کاربردی همراه بانک، ۶۰، بام، بله و بانکداری شرکتی به عنوان محصولات مهم بانک ملی ایران از کاربردی بودن پژوهشهای صورت گرفته توسط شورای هماهنگی خبر داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0