نام زیرپورتال : همدان

1398/1/31 شنبه

جلسه تقدیر از همکاران معاونت های توسعه مدیریت و منابع، نظارت مالی و اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان

سید ناصرمحمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در جلسه تقدیر از همکاران پرتلاش معاونت های توسعه مدیریت و منابع،نظارت مالی و اقتصادی این اداره کل بیان کرد:امیدوارم در سال 1398 نیز با همدلی و هماهنگی و هم افزایی شاهد کسب موفقیت های بیشتری برای این اداره کل باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، محمودی در جلسه تقدیر از همکاران پرتلاش معاونت های توسعه مدیریت و منابع،نظارت مالی و اقتصادی این اداره کل بیان داشت: مهم ترین نکته در رسیدن به رشد و توسعه گذشت و ایثار است، لذا باید در سال جدید همکاری و همدلی بین همکاران بیشتر از پیش باشد.
وی با اشاره به  نحوه مدیریت حکومت توسط امام علی (ع) افزود: حکومت باید به سمت و سوی عدالت محوری حرکت کند و ما نیز تلاش کرده ایم در برقراری عدالت در اداره کل کم کاری نکنیم.
محمودی ضمن تأکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع یادآور شد: احترام، دوستی متقابل، همدلی و هم افزایی نه تنها باید در بین همکاران باشد بلکه باید نحوه برخورد ما با ارباب رجوع نیز در خور و شایسته باشد.
وی خاطرنشان کرد: جدیت، پشتکار و مسئولیت پذیری را باید سرلوحه تمامی امور قرار دهیم.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به اشاره به اقدامات صورت گرفته در این اداره کل ضمن تأکید بر حفظ و ارتقاء جایگاه این اداره کل بیان داشت:تقدیر،تشویق و ارتقاء کارکنان  همانند سنوات گذشته در دستور کار ما قرار دارد.
 گفتنی است در این مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات همکاران پرتلاش معاونتهای این اداره کل تقدیر به عمل آمد. 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^