نام زیرپورتال : همدان

1396/6/5 يكشنبه

مدیرکل اقتصاد استان در شورای اداری اداره کل:

محور کار اداری، مدیریت مشارکتی است

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان محور کار اداری را مدیریت مشارکتی دانست.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، سید ناصر محمودی در جلسه شورای اداری اداره کل در قالب گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند از کارکنان خواست تا مدیریت مشارکتی را محور کار خود قرار دهند.
محمودی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: آرامش و امنیت امروز ما مرهون خون تمامی شهدای انقلاب اسلامی ایران است.
وی اظهار داشت: امروزه عرصه دفاع و ایثارگری برای ما رقم خورده است و می طلبد که وظایف دینی، اداری و اجتماعی خود را به نحو احسن را انجام دهیم.
محمودی کسب رتبه برتر اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در جشنواره شهید رجایی را در استان همدان تبریک گفت و از زحمات تمامی کارکنان  اداره کل تقدیر و تشکر کرد و این رتبه را با توجه به فعالیت و نقش موثر کارکنان و فعالیت های صورت گرفته، شایسته اداره کل دانست.
مدیرکل اقتصاد استان ضمن تبریک آغاز به کار دولت دوازدهم و آرزوی موفقیت برای دولتمردان اظهار امیدواری کرد: تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری بیش از گذشته به دست توانمند مدیران، وزرا و در رأس آن رئیس جمهور محترم رقم بخورد و بتوانیم به وعده های خود به مردم عمل کنیم.
محمودی خاطر نشان کرد: همه ما باید در هر پست و مقامی که هستیم در انجام امور محوله به نحو شایسته ای عمل نماییم و قدر فرصتهای پیش آمده را بدانیم.
وی بر ایجاد روحیه همدلی و مهرورزی بین کارکنان در کنار انجام امور اداری تاکید کرد و گفت: با این روحیه پروژه های اداری و اجتماعی را پیش بریم.
وی همچنین اظهار داشت: ایجاد روحیه مهرورزی، همدلی وهم افزایی و ارتقای جایگاه سازمانی از جمله اهدافی است که در این اداره کل محقق گردیده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان نیز ضمن گرامیداشت هفته دولت و تبریک روز کارمند کسب رتبه برتر اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان را در جشنواره شهید رجایی تبریک گفت و اظهار داشت: این امر مهم حاصل زحمات تمامی پرسنل برای ارتقای جایگاه اداره کل در سال 1395 می باشد و این امر میسر نمی گردید مگر با همت و تلاش یکایک کارکنان و حمایت ویژه مدیر کل که در تمام جلسات و کمیته ها با جدیت شرکت داشتند.
محمدرضا ورمزیار ضمن ارائه گزارش عملکرد این معاونت از معاونت های نظارت مالی واقتصادی به منظور انجام خزانه داری الکترونیک و جذب حداکثری سرمایه گذاری خارجی نیز تقدیرو تشکر کرد.
در پایان این مراسم از کارمندان نمونه و همچنین کارکنانی که در حوزه ارزیابی عملکرد اداره کل و کسب رتبه برتر در استان فعالیت داشتند توسط مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تقدیر بعمل آمد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^